Twój koszyk jest pusty!
Szanowny gościu możesz zalogować się lub założyć konto.

Regulamin

REGULAMIN SKLEP INTERNETOWY

INFRMACJE OGÓLNE
Regulamin poniższy reguluje zasady dokonywania zamówień w Sklepie Internetowym "Dymek" Miśkiewicz Sp.J. Korzystanie ze sklepu internetowego oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
Jeżeli w Regulaminie jest mowa o:
Sprzedawcy: rozumie się przez to Firmę 'Dymek" Spółka Jawna Miśkiewicz z siedzibą w Ogrodzieńcu przy ulicy Kościuszki 236, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego przez Oddział Centralnej Informacji Krajowego Rejestru Sądowego w Częstochowie pod numerem KRS 0000103848, NIP 6491585408,Regon 273300696.
Sklepie: rozumie się przez to sklep internetowy prowadzony przez Sprzedawcę pod adresem internetowym http://sklep.dymekhurtownia.pl/
Towar: rozumie się przez to oferowane przez Sprzedawcę towary przeznaczone do sprzedaży detalicznej lub hurtowej.
Cena: rozumie się przez to cenę brutto Towaru umieszczoną obok produktu. Cena jest wyrażona w polskich złotych i uwzględnia podatek VAT. Cena Towarów nie uwzględnia Kosztów dostarczenia Towarów.
Koszt dostarczenia Towaru: rozumie się przez to koszty ponoszone dla celów dostarczenia Towarów Zamawiającemu zgodnie z dokonywanym przez niego Zamówień.
Zamówienie: rozumie się przez to zestaw Towarów okreslonych do realizacji, zgodnie z niniejszym Regulaminem, przez Zamawiającego w formie elektronicznej bądź telefonicznej.
Zamawiający; należy rozumieć przez to osobę pełnoletnią, posiadającą zdolność do czynności prawnych, a także osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie posiadającą osobowości prawnej,posiadającą zdolność prawną i zdolność do czynności prawnej.

REJESTRACJA ORAZ WARUNKI DOKONYWANIA ZAMÓWIEŃ
1. Warunkiem realizacji zamówienia jest dokonanie prawidłowej rejstracji w naszym Sklepie Internetowym.
2. Zamówienia budzące wątpliwość a także zamówienia niepotwierdzone nie bedą realizowane.
3. Kontakt pomiędzy Zamawiającym a Sprzedawcą będzie odbywać się za posrednictwem korespondencji elektronicznej, bądź drogą telefoniczną.
4. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji danych Zamawiającego, np. w drodze kontaktu telefonicznego.
5. W razie wystąpienia braku zamówionego Towaru w magazynie , albo gdy zamówiony Towar jest chwilowo niedostępny, Sprzedawca poinformuje Zamawiającego o tym fakcie przed realizacją zamówienia.
6. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych dla celów realizacji zamówienia i obsługi klienta zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997r o ocronie danych osobowych.
 
REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
1.Dokonywanie Zamówień w Sklepie jest możliwe przez 24h na dobę przez wszystkie dni w roku, Sprzedawca nie realizuje zamówień w dni ustawowo wolne od pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami tj. Niedziela, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Trzech Króli, Wielkanoc, 1 Maja, 3 Maja, Boże Ciało, Wniebowzięcie NMP (15.08), 1 Listopada, 11 Listopada. Sklep zastrzega sobie mozliwość zawieszenia sprzedaży w dowolnym dniu roku o czy poinformuje klientów na stronie internetowej.
2. Zamówienia realizowane są zawsze na drugi lub trzeci dzień od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.
3.Termin dostawy od 3 do 7 dni roboczych.
4..Do kwoty zakupionego towaru należy zawsze doliczyć koszt wysyłki który podany jest na stronie gdzie dokonywany jest zakup.
5.W przypadku zdarzeń losowych lub nadmiernej ilości zamówień, sklep zastrzega sobie możliwośc wydłuzenia bądź zmiany terminu dostawy o czym niezwłocznie poinformuje Klienta.
6. Wysokość cen podana w Sklepie jest wiążąca i nie podlega negocjacji. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany ceny bądź odmowy realizacji Zamówienia w przypadku, gdy podana cena jest wynikiem oczywistej pomyłki.
 
FORMY PŁATNOŚCI
Dostępnymi formami płatności są:
Płatność z góry
- przez przelew bankwy na konto Bank Polskiej Spółdzielczosci S.A. 60 8110 1023 2003 0301 1719 0001
przesyłka kurierska 150 zł pierwsza sztuka, 150zł kolejna sztuka, maksymalna ilość w paczce 1 szt
Płatnośc przy odbiorze
przesyłka kurierska pobraniowa 160 zł pierwsza sztuka, 160zł kolejna sztuka, maksymalna ilość w paczce 1 szt
Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionego Towaru w Siedzibie Firmy tj. „DYMEK" Miśkiewicz Sp. Jawna, ul . Kościuszki 236, 42-440 Ogrodzieniec .

REKLAMACJA
1.Każdy klient zobowiązany jest sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera.
2.Klient ma prawo do zwrotu lub wymiany nienaruszonego,nowego (w oryginalnym opakowaniu), wraz z paragonem fiskalnym towaru w ciągu 10 dni od zakupu, bez podania konkretnej przyczyny. Koszt przesyłki pokrywa kupujący.
3.Wszystkie zwroty i reklamacje prosimy kierować na adres firmy.
4.Nie przyjmujemy paczek reklamacyjnych wysyłanych do naszej firmy za pobraniem pocztowym.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Firma „DYMEK" Miśkiewicz Sp. Jawna zastrzega sobie prawo do zmian w treści niniejszego Regulaminu.
Wszelkie zmiany bedą ogłoszone na stronie internetowej Sklepu.
Każdy klient ma prawo do modyfikowania swoich danych osobowych bądź usunięcia konta.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego .

 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji o plikach cookie